Aktualności

Nowe miejsce usług stomatologicznych w ramach umowy z NFZ

Od 1.03.2015 usługi stomatologii ogólnej i chirurgii stomatologicznej w ramach umowy z NFZ będą realizowane w gabinetach przy ul. Żabiniec 64/1. Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie nowej placówki

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą działalność o nowo powstałą placówkę zlokalizowaną przy ulicy Żabiniec 64/1 w Krakowie

Promocje!

Wybielanie zębów

Możliwe jest wybielenie zębów w gabinecie w ciągu jednej wizyty przy użyciu lampy Beyound.

cena: 500,00 zł

Zobacz opinie

komentarze pacjentów w serwisie znanylekarz.pl

Kilka słów o nas

NZOZ KARDIO-DENTI jest placówką o wieloletnim doświadczeniu w leczeniu stomatologicznym.

Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie dla dorosłych i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną. Specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej i implantologii. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje. Do zabiegów implantologicznych używamy najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. 

W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Profesjonalna obsługa w połączeniu z nowoczesnym sprzętem spełniającym wszystkie wymogi UE przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów. Nasze placówki znajdują się w bardzo dogodnych lokalizacjach o bardzo łatwym dostępie komunikacyjnym.

(12)446-90-77

ul. Żabiniec 64/1
tel kom: 667-411-611
601-46-41-58

Zobacz na mapie

Zobacz KARDIO

przejdź na stronę naszej placówki kardiologicznej