News

(Polski) Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.03. 2020r NZOZ Kardio- Denti s.c. Jacek Jasiniak, Renata Jasiniak zakończył działalność leczniczą.

Sorry, this entry is only available in Polski.

Promotions!

There is no promotion at the moment.

View feedback

komentarze pacjentów w serwisie znanylekarz.pl

EN Kilka słów o nas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jeden z najlepszych w Krakowie stomatologicznych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej DENTI.

NZOZ DENTI już od 10 lat świadczy usługi stomatologiczne w Krakowie. Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie dla dorosłych i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną. Specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej i implantologii. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje. Do zabiegów implantologicznych używamy najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. 
W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Profesjonalna obsługa w połączeniu z nowoczesnym sprzętem spełniającym wszystkie wymogi UE przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów. Nasze placówki znajdują się w bardzo dogodnych lokalizacjach o bardzo łatwym dostępie komunikacyjnym. 

Gabinety pozostają pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

601-46-41-58

Żabiniec 64/1
mobile: 601-46-41-58

Look at the map

See KARDIO

go to website of our cardiac facility