News

EN RTG stomatologiczne

EN Morbi pretium tortor rutrum tempor faucibus. Maecenas pellentesque arcu tempor vestibulum condimentum. Sed mollis consectetur leo, egestas

EN Otwarcie nowej placówki

EN Z przyjemnością informujemy, że  rozszerzyliśmy naszą działalność o poradnię kardiologiczną z możliwością wykonania echokardiograficznego

Promotions!

EN Wybielanie zębów

EN Możliwe jest wybielanie zębów przy pomocy lampy Beyond w ciągu zaledwie 30 min w gabinecie.

price: 600,00 zł

View feedback

komentarze pacjentów w serwisie znanylekarz.pl

EN Kilka słów o nas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jeden z najlepszych w Krakowie stomatologicznych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej DENTI.

NZOZ DENTI już od 10 lat świadczy usługi stomatologiczne w Krakowie. Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie dla dorosłych i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną. Specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej i implantologii. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje. Do zabiegów implantologicznych używamy najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. 
W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Profesjonalna obsługa w połączeniu z nowoczesnym sprzętem spełniającym wszystkie wymogi UE przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów. Nasze placówki znajdują się w bardzo dogodnych lokalizacjach o bardzo łatwym dostępie komunikacyjnym. 

Gabinety pozostają pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

(12)446-90-77

Żabiniec 64/1
mobile: 667-411-611
601-46-41-58

Look at the map

See KARDIO

go to website of our cardiac facility